logo

Дводенний відпочинок в Закарпатті, Україна

Дводенний відпочинок в Закарпатті
Маршрут: Ужгород – Лумшори (купання в чанах та дегустація)- Берегово – Косино (термали) – Мукачево
• 2 дні/ 1 ніч
Вартість: з проживанням в хостелі 1550 грн, у готелі 1850 грн

 

 

 

ПРОГРАМА ТУРУ

ДЕНЬ 1
10:00 – зустріч туристів на з / д вокзалі Ужгорода.
Переїзд в старовинне гірське село Лумшори (купання в чанах).
В підніжжі найбільшої полонини українських Карпат полонини Руна знаходиться бальнеологічний курорт Лумшори, який відомий ще з XVII ст. В ньому тісно переплелися райської краси природа і елементи пекла – величезні металеві чани, в яких Вас варитимуть на повільному вогні в мінеральній сірководневій воді. Величезний чавунний чан, ємністю приблизно 2000 літрів, стоїть посередині
дерев’яної колиби без даху. Його наповнюють мінеральною водою і підігрівають дровами на відкритому вогні. У чані лежать кілька каменів. Ви залазите всередину (4 – 5 чоловік), а гостинний господар підкладає в багаття дрова і варить вас на повільному вогні (воду нагрівають не більше, ніж до + 43 ° C). Для більшої насолоди можна чергувати “варіння” в чані і купання в холодній воді. Такий відпочинок окрім незабутніх вражень, приводить до оздоровлення опорно-рухового апарату і
омолоджує організм на десять років.
І влітку, і взимку процедура відбувається під відкритим небом. Приємна і дуже корисна процедура!

  

Обід – дегустація в етно-ресторані – 15 страв + сливовиця+ узвар ( 180 грн / особа).

14:00 – виїзд на оглядову екскурсію Ужгородом (екскурсія по центру міста: будівля колишньої хасидської синагоги (1905), палац Фріда (1910), вулиця Корзо , старовинний католицький костел Святого Георгія , шедевр архітектури – Хресто-Воздвиженський греко-католицький собор . Ужгородський замок , заснований в кінці ІХ століття слов’янським князем Лаборцем. Сьогодні тут розташовується дуже цікава і різноманітна експозиція Закарпатського краєзнавчого музею .
Відвідування Закарпатського музею народної архітектури та побуту під відкритим небом – скансену.
Набережна річки Уж, найдовша липова алея Європи – незабутня прогулянка).
Поселення в готель.
Вільний час.
Ночівля.

ДЕНЬ 2
07-08:00 – виселення з номерів. Сніданок в кафе.
09:00 – збір та виїзд групи. Переїзд в Мукачево в супроводі екскурсовода, який розповідатиме цікаві факти про Закарпаття. Відвідування Мукачівського замку «Паланок» , заснованого приблизно в IX столітті – пам’ятки історії та архітектури XIV – XVIII ст. Овіяний легендами, відреставрований замок є одним з найцікавіших пам’яток Закарпаття. Цей визначний воєнно-архітектурний пам’ятник середньовіччя був збудований для охорони і контролю торгових і військових шляхів. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ-Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами. Спорудив замок руський князь Федір Корятович і перетворив його у свою резиденцію. Замкові стіни пам’ятають
свою захисницю Ілону Зріні, що проявила дива мужності та героїзму при обороні замку. Крім потужного замку в Мукачеві є ще багато цікавого: каплиця св. Мартина (XIV ст.), жіночий Миколаївський монастир на Чернечій горі (XVIIІ ст.), палац Ракоці (1663р.) та прекрасна зелена ратуша (1903р.).

Екскурсія в Сент-Міклош – замок любові (XV століття). Цікава екскурсія по старовинному замку, в якому зародилася велика любов. Посеред старовинного містечка Сент-Міклош розташований похмурий середньовічний замок барона Перені (XIV ст.), з цікавим інтер’єром, потаємним ходом та спальнею мужньої Ілони Зріні, в якій вона зустрічалася з графом Імре Текелі, через це його ще називають «Замок кохання». Врятував споруду художник Йосиф Бартош, який взяв її концесію.

13:00 Відвідування термальних джерел “Косино” (вхідні квитки: загальний – 450 грн, діти зростом до 150 см – безкоштовно, оренда шафки – 50 грн).
На Вас чекає купання в унікальних відкритих термальних басейнах (із собою мати купальні костюми). Вода потрапляє сюди із свердловини глибиною 1100 м. Подібні термальні джерела є тільки в Новій Зеландії, на Сахаліні, Ісландії. Температура її тримається приблизно на одному рівні – 39 градусів. Причому «підігрів» відбувається природним чином. Тут можна плавати під відкритим небом навіть у мороз.
В аквапарку є можливість пообідати смачними стравами угорської кухні.

16:00 – переїзд в Берегово.
Прогулянка з гідом по центру міста. Прикордонне місто Берегово вважається найбільш “угорським” в Україні, а також є столицею виноробства Закарпаття. Пішохідна екскурсія, ознайомлення з угорською культурою, історико-архітектурними пам’ятками. Прикраса центру цього містечка – середньовічний собор Воздвиження Чесного Хреста з сонячним годинником, старовинна реформатська церква, помпезна будівля Королівського суду, «горбатий міст» – найстаріший на
Закарпатті.

17:00 – далі на нас чекає цікава екскурсія в старий погреб із дегустацією вина та закусками (6 видів вина та 6 видів закусок – 110 грн\ дорослий, 30 грн діти).

Виїзд додому.

 

У вартість туру входить:
• проїзд
• проживання
• сніданки
• супровід екскурсовода протягом 2-х днів та всі зазначені екскурсії
• супровід керівника групи
• страхування

Додатково оплачується:
• купання в чанах – загальний – 150 грн., діти до 12 років – 100 грн
• купання в термальних басейнах – 450 грн / особа / 3 год/ шафа для одягу в Косино, діти до 150см – безкоштовно
• вхідні квитки в замки і музеї – 20-50 грн / ос.
• дегустація вин в Берегово – 110 грн дорослі, 30 грн діти
• обід- дегустація в етно-ресторані – 15 страв + сливовиця+узвар ( 180 грн / ос).