logo

Експрес Париж – Нормандія + Діснейленд

Експрес Париж – Нормандія + Діснейленд
МАРШРУТ: Львів – Берлін – Париж – Діснейленд – Краків – Велічка – Львів
ПЕРЕВАГИ ТУРУ «Неймовірна трійка»:
• Три міста вже у вартості: Берлін, Париж, Краків
• Три повні дні в Парижі
• Можливість відвідати 3 неймовірні розважальні центри: Берлінський зоопарк, Діснейленд, підземні копальні Велічко

 

Програма туру

День 1
08:00 – виїзд групи з м. Львів
Переїзд на територію Польщі.
Поселення в готелі. Ночівля.

День 2
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до Берліну.
Запрошуємо на оглядову екскурсію містом. Берлін з упевненістю можна назвати одним з найдивовижніших та найяскравіших міст Європи. Кожен, хто приїжджає до Берліна, так чи інакше неминуче потрапляє під магічну чарівливість цього міста, його живого і невимушеного шарму. Колишня столиця Пруссії, «Третього Рейху», НДР а нині – об’єднаної Німеччини, місто театрів і музеїв, «полігон архітектури». Прекрасні парки та величні барочні замки створюють неповторну атмосферу і нагадують про його велич. Рейхстаг та Бранденбурзькі ворота, Берлінська стіна, Александр плац та Кафедральний собор.

Вільний час. Можливість відвідати:

• Музейний острів в Берліні – один самих з вражаючих об’єктів Культурної спадщини ЮНЕСКО. На території острова знаходиться п’ять музеїв, а саме, Музей Боде, Пергамський музей, Стара національна галерея, Старий музей і Новий музей. У кожному з цих місць зберігаються численні колекції предметів мистецтва. У залах Музейного острова легко зрозуміти і вивчити історію, перейнятися атмосферою переломних моментів минулого цивілізації.
• Берлінський зоопарк Тіргартен.
• Ка-Де-Ве – один з найбільших торгових центрів світу.
21:30 – збір групи.
Нічний транзит на територію Франції.

День 3
Мрії збуваються – Париж, Париж, Париж!

Ласкаво просимо до найромантичнішого міста в світі. Автобусно-пішохідна екскурсія «Бонжур Париж». Наше знайомство ми почнемо з собору Паризької Богоматері, далі ми проїдемо повз Сорбону , побачимо частинку Італії в самому серці Франції – Люксембурзький сад, собор Інвалідів і саму витончену «леді» світу – Ейфелеву вежу та багато іншого.

Екскурсія в один з найбільш відомих музеїв – Лувр (35€ / 20€). Louvre в Парижі – найбільший музей світу і найдавніший королівський палац. Картини Лувру – це колекція безцінних шедеврів світової спадщини. Це місце, яке потрібно хоч раз в житті відвідати.

Поселення в готель. Вільний час. (пересування по місту громадським транспортом)
Ночівля.

День 4
Сніданок. Вільний день в Парижі.

Пропонуємо екскурсії:

• “Чарівна Нормандія” (45€/35€). Нормандія – мінлива і суперечлива. Ми побуваємо на березі теплого перлового моря, де красиві скелі узбережжя змінюються розкішними піщаними пляжами і мальовничими портовими містечками… Ми проїдемо по знаменитому гвинтовому дорожньому Мосту Нормандії – одному із найдовших підвісних мостів світу. Ми відвідаємо мальовничі міста Онфлер, Довіль, Трувіль – старовинне рибальське селище на березі протоки Ла-Манш, яке існує ще з часів вікінгів …
• Екскурсія на кораблику по річці Сена (20€/15 €). Сена – це не лише річка, ай головна вулиця міста. Відчути весь колорит і настрій міста можна з палуби прогулянкового катера. Ви будете насолоджуватись чудовими панорамами на найцікавіші паризькі пам’ятки і ці миті назавжди залишаться в вашій пам’яті.
Ночівля.

День 5
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день в Парижі.
Запрошуємо Вас в чарівний світ дитинства – Діснейленд (15 € + вхідний квиток).
Діснейленд – казкове королівство, пункт номер один для відвідування не тільки дітей, а й багатьох дорослих. Тут кожен зможе знайти розваги на свій смак та поринути в справжню казку, що ожила.
Нічний транзит на територію Польщі.

 

День 6
Прибуття до Кракова.
Оглядова екскурсія королівським Краковом. Протягом віків тут змішувалися впливи цивілізацій Заходу та Сходу, перетиналися шляхи культур, думок та релігій різних народів. Саме тут знаходиться Вавель- місце коронації польських королів, Маріяцький костел з вівтарем Віта Сквоша, найбільший у Європі Ринок, Торгові ряди Сукеніце, а також Ягелонський Університет.

Поселення в готель. Вільний час.

Ночівля.

День 7
Сніданок. Виселення з готелю.
Далі запрошуємо Вас відвідати всесвітньо відомі соляні копальні Велічки (25 €). Королівство солі, справжній соляний палац – ці та багато інших епітетів пов’язані з цією пам’яткою ЮНЕСКО. Одна із самих старих соляних шахт у світі, яка функціонує вже понад 600 років. І саме Ви зможете доторкнутись до прекрасного…

Виїзд на кордон.

Пізнє прибуття до Львова.

ВАЖЛИВО! ГРАТІСНІ МІСЦЯ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ: 8 + 1 БЕЗКОШТОВНО !!!

Вартість туру:

При групі : Вартість туру з особи
20 – 29 ос. 265 €
30 – 39 ос. 245 €
40 – 45 ос. 225 €

У вартість туру включено:
– проїзд транспортом євро-класу;
– проживання в готелях на території Польщі, Франції;
– харчування ВВ;
– екскурсії по програмі;
– супровід керівника групи.

У вартість туру не включено:
– готельний збір 3.85 €/ос./доба