logo

ОДНОДЕННИЙ ТУР В КОШИЦЕ, СЛОВАЧЧИНА

Одноденний Тур В Кошице 
В програмі туру: ZOO & DINO PARK, оглядова екскурсія по Кошице, вільний час на прогулянку містом та шопінг в торговому центрі!
Маршрут: Виноградів – Кошице – Виноградів (можлива підсадка по маршруту: Берегово, Мукачево, Ужгород)
Дата туру: 28.05.2022
Вартість: 33Є (діти до 6 р.), 35Є (школярі, студенти, пенсіонери), 40Є (дорослі).

 

 

 

ПРОГРАМА ТУРУ

04:45 к.ч. – збір групи (Виноградів).
05:00 – виїзд та перетин кордону.

10:00 є.ч. (орієнтовно) – прибуття в Діно-Парк.
Діно-Парк є чудовим місцем для дитячої або шкільної екскурсії. Крім палеонтологічних точних моделей, зображених в декораціях, що нагадують мезозойську природу, учні та студенти можуть ознайомитися з інформацією про окремі види динозаврів, еволюцію життя на Землі, переміщення континентів і т.п. Також тут можна відвідати унікальну презентацію артефактів з давніх часів – павільйон «Подорож в минуле Землі». Десятки володарів нашої планети мезозойської ери в натуральну величину, унікальне 3D Кіно безкоштовно, дитячі атракціони, палеонтологічна майданчик і багато іншого. Просто море задоволення для всієї родини на цілий день. Школярі в Діно-Парку можуть перекусити або пообідати в Діно-Кафе і Діно-Грилі. Далі на нас чекає Кошицький зоопарк, який вважається третім по величині зоологічним садом Європи. Сюди приїжджають сім`ї з дітьми в пошуках відпочинку, релаксу та нових знань.

14:00 – переїзд в Кошице. Оглядова екскурсія (1,5 год.) по найкрасивішому місту Словаччини. Місто Кошице було обране культурною столицею Європи 2013 року. Під час екскурсії ви побачите всі головні визначні пам’ятки історичного центру міста: собор Св.Алжбети, найбільший собор Словаччини та східної Європи, каплицю св. Михайла, готичну дзвіницю Св. Урбана, знаменитий оперний театр, міську Ратушу, костел Єзуїтів.

15:30 – вільний час. Чудова можливість прогулятися містом, зробити гарні фото на згадку та для шопінгу в торговому центрі AUPARK.

19:00 – збір групи . Виїзд додому .

У вартість входить:
* проїзд автобусом туристичного класу;
* вхідні квитки в Діно-Парк та Зоопарк
* супровід керівника групи;
* медичне страхування.

У вартість не входить:
* особисті витрати.

 

Для бронювання туру просимо надіслати:

1. Місто посадки, номер телефону;
2. Закордонний паспорт;
3. Діти : закордонний паспорт + свідоцтво про народження;

 

Важливо:
* Тури відбуваються при наборі потрібної мінімальної кількості туристів, в іншому випадку, в разі не набору групи, пропонується альтернативна дата поїздки або повертаються кошти в повному обсязі, якщо альтернативна дата не підходить туристам.
* Фірма залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні;
* Фірма не несе відповідальності за рішення, та пов’язані з ними наслідки, урядів та державних організацій іноземних держав, що обмежують в’їзд/транзит територією їх країни в умовах пандемії Covid-19.
* Туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за затори на дорогах та погодні умови.
* Під час вільного часу автобусне обслуговування не передбачено;
* Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.