logo

Південь Італії: Рим + Неаполь

Південь Італії: Рим + Неаполь
МАРШРУТ: Львів – Будапешт – Байя Доміція – Гаета – Неаполь – Рим – Ватикан – Львів
ВКЛЮЧЕНО ПОВНИЙ ПАКЕТ!
АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ «ПОБАЧИТИ ВСЕ ;-)»!
ПРИ БРОНЮВАННІ ВСІХ ФАКУЛЬТАТИВНИХ ЕКСКУСІЙ
– 50 % від ЇХНЬОЇ ВАРТОСТІ

 

ПРОГРАМА ТУРУ

День 1
06:00 – збір групи на з/д вокзалі м. Львів.
06:30 – виїзд групи. Переїзд на територію Угорщини.
Перетин українсько-угорського кордону.
Прибуття до Будапешту.
На Вас очікує ознайомча автобусна екскурсія «Казкові Скарби Будапешту» + частування солодощами. Ви поринете у справжню казку – найбільша площа Європи, проспект, який називають «угорським Champs-Élysées», побачите набережну Дунаю, яка занесена до Світової спадщини ЮНЕСКО: Парламент, панорама Королівського Палацу, Рибацького Бастіону. Фіналом прогулянки буде частування солодощами на найкрасивішій площі Будапешту.
Нічний транзит до Італії.

 

День 2
Прибуття на Рив’єру ді Уліссе.
Одне з наймальовничіших місць на узбережжі Тірренського моря, з піщаними пляжами, що розкинулися майже на 100 км – Рив’єра-ді-Уліссе – знаходиться між Римом і Неаполем. Це дивовижне по красі місце, оспіване Гомером та Гете, також називають «Рив’єрою Одіссея». За бездоганну чистоту пляжів і моря узбережжя не раз було відзначено «блакитним прапором».
Поселення в готель.
Час скуштувати знамениту кухню Південної Італії. Вечеря в ресторані готелю.
Ночівля.

День 3
Сніданок.
08.00 – факультативна екскурсія «Його Величність Неаполь + вулкан Везувій» ( 35 €). Неаполь – це квінтесенція Італії, повна яскравих, іноді карикатурних, образів. Безліч місцевих мешканок дуже схожі на створений Софі Лорен образ італійки. Чи це тільки так здається? Втім, за відчуттям справжнього італійського духу сюди приїжджають навіть італійці з північних регіонів країни. Оглядова екскурсія містом, де ви побачите площу Плебісциту, резиденцію іспанської династії Бурбонів, найстаріший оперний театр в світі Сан Карло. Відвідаєте найкращий та елітний район Неаполя – Позіліпо, звідки відкриваються чудові краєвиди на Неаполітанську затоку, а також є прекрасний оглядовий майданчик, з якого можна спостерігати захоплюючу панораму на грізний символ Неаполя – вулкан Везувій.

Вільний час в Неаполі.

Повернення на курорт Байя Доміція.

16.30 – «Королівська Формія, магічний півострів Гаета + природнє диво Обриви Одісея» (20 €). Запрошуємо до колишньої резиденції неаполітанських королів – міста Формії. Історія якого бере свій початок ще в 5-му столітті до н.е., а в епоху Стародавнього Риму. У Формії, яка пережила завоювання римлян, варварів, візантійців і французів, не могло не зберегтися слідів такої бурхливої ​​історії.
Фото-пауза на панорамній набережній.
Далі запрошуємо на півострів. За більш ніж дві тисячі років Гаета, що стала перехрестям народів і культур, взяла краще від кожної з них. Тут середньовічні замки «живуть» поруч з надлегкою неоготикою, суворі романські церкви – з пишним Неаполітанським бароко, прекрасні римські статуї – з ренесансним живописом. Місто, повне стародавніх легенд і нерозгаданих таємниць, доторкнутися до яких можна тільки тут, на березі Гаетанської затоки. В ході екскурсії ви відвідаєте найкрасивіші собори і церкви, пройдетеся під оборонними стінами і побачите справжнє диво природи – п’ятдесятиметрову морську скелю, що розкололася від вершини до самої води.
Повернення в готель.
Вечеря в ресторані готелю.
Ночівля.

День 4
Сніданок.
Виселення.
Запрошуємо на екскурсію «Всі дороги ведуть до Риму» (35 €*). Місто-музей, місто фонтанів, вічне місто, місто , куди ведуть всі дороги – як тільки не називали Рим. А він живе століття, купаючись в теплих сонячних променях, дозволяючи гостям милуватися своїми древніми руїнами. Подорожуємо крізь століття разом.
Для бажаючих продовження екскурсії “Ватикан та Базиліка Святого Петра” (15 €) – подорожуємо крізь століття разом. Відвідаємо одну з найменших, проте надзвичайно популярну країну Ватикан. О Ватикан – скільки скарбів ти тримаєш в собі: музей повний римських статуй і рукотворних гобеленів, чудо світу – Секстинська капела і звичайно собор Святого Петра, що є місцем паломництва тисяч християн зі всього світу.
(пересування по місту громадським транспортом)
Збір групи.
Переїзд на територію України.

День 5
Вранці зупинимося на сніданок на території Угорщини.
Ділимося враженнями, слухаємо музику, дивимося фільми … Ми їдемо додому )
Пізнє прибуття до Львова.

ВАЖЛИВО!
ГРАТІСНІ МІСЦЯ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ: 8 + 1 БЕЗКОШТОВНО !!!

Вартість туру:

При групі : Вартість туру з особи
20 – 29 ос. 168 €
30 – 39 ос. 158 €
40 – 45 ос. 148 €

 

У вартість туру включено:
– проїзд автобусом єврокласу;
– проживання в готелі 4*;
– харчування: сніданки та вечері;
– супровід керівника групи;
– тематичні екскурсії;
– частування солодощами.

У вартість туру не включено:
– готельний збір 3.85 €/ос./доба