logo

Різдвяний ярмарок у Львові

Різдвяний ярмарок у Львові
Ми знаємо, як ви любите різдвяні ярмарки! Різдвяна атмосфера ярмарки створить чудовий передноворічний настрій! Поїхали!
Маршрут: Ужгород – Виноградів – Мукачево – Львів – Виноградів – Мукачево – Ужгород
Дата туру: 2 січня 2022
Вартість:  750 грн

 

 

 

ПРОГРАМА ТУРУ

05:00 – збір групи у м.Ужгород, готель Закарпаття
06:30 – збір групи у м.Виноградів
07:30 – збір групи у м.Мукачево

Приїзд до Львова.

12:00 – пішохідна екскурсія “Вулички стародавнього Львова” (2 год.). Спочатку ми потрапляємо в легендарне серце Львова – пл. Ринок. Колись тут жили королі, князі, до 1939р жваво велася торгівля, а сьогодні це музей під відкритим небом в 45 будинків різних кольорів, стилів і епох.
Оскільки у Львові завжди проживало багато представників різних національностей – це неодмінно відобразилося на його історії. Заглянемо ми у квартали: древній Вірменський, строгий Русинський квартали і барвистий Єврейський. Далі наш маршрут пролягає до найвидатніших архітектурних творінь Львова – Латинська катедра, каплиця Боїмів, Домініканський собор, Успенський собор,
Вірменська церква. Після чого, ми здійснимо променад по проспекту Свободи, починаючи від
пам’ятника Адаму Міцкевичу, а закінчимо «шпацер», біля прекрасного театру Опери та балету ім. С.Крушельницької.

Епіцентром зимових святкувань у Львові стає традиційний Різдвяний Ярмарок! Це місце зустрічі мешканців та гостей міста, які великою львівською родиною святкують Різдво Христове! Ярмарок – епіцентр святкувань із безліччю цікавих заходів та подій: співи, веселощі, солодощі та гаряче вино, мед, вареники, сувеніри та подарунки, колядки та забави, тепла святкова атмосфера. Для львів’ян та гостей міста свої твори репрезентуватимуть майстри лозоплетіння, вишивки, гончарства, різьбярства, національного одягу, художніх виробів зі шкіри, бісеру, ковальської справи.

Чудовий новорічний настрій подаватимуть з гарних дерев’яних будиночків, що стали в Європі, а тепер і у Львові, символом Різдва. Дух Різдва наповнить головний проспект міста запашним ароматом кави, гарячого шоколаду та глінтвейну. Тут можна скуштувати смачні галицькі наїдки: пампушки, медові солодощі, вареники та найбільше різноманіття галицьких ковбас у Львові!

На ярмарку можна придбати традиційну різдвяну продукцію: новорічні сувеніри, вироби з кераміки, домоткані речі, серед них – вишиванки, українські строї, а також унікальні авторські роботи.

 

Збір групи та заїзд у ТЦ Ашан.
Їдемо додому, дивимось фільми 🙂

 

У вартість туру входить:
– проїзд
– пішохідна екскурсія “Вулички стародавнього Львова”
– супровід керівника групи
– медичне страхування
– комплімент від фірми “Liberty Travel”

 

ВАЖЛИВО! У разі введення карантинних обмежень, а також при виявленні в туриста позитивного результату на Covid-19, кошти сплачені туристом ТА “Liberty Travel” будуть поверненні у повному обсязі!