logo

Різдвяний ярмарок у Будапешті

Різдвяний ярмарок у Будапешті
Солодкий запах угорської випічки і глінтвейну, гарячі сосиски, намети з виробами і дрібничками, неспішна прогулянка… Запрошуємо на Різдвяний ярмарок !!!
Маршрут: Ужгород ( Мукачево, Берегово, Виноградів ) – Будапешт
Дата туру: 12 грудня 2021
Вартість: 1350 грн

 

 

ПРОГРАМА ТУРУ

03:45 – збір групи біля офісу Liberty Travel ( м.Ужгород, вул.Минайська 9/39 ), до групи можна приєднатись:  Мукачево, Берегово, Виноградів.
Виїзд. Перетин кордону. Переїзд в Будапешт .

Прибуття в Будапешт. Оглядова екскурсія по Будапешті (у вартості туру).
Такий простір як в Будапешті, рідко побачиш в іншій європейській столиці. Ви пройдетеся по вуличках старої Буди, дізнаєтеся про історію міста, помилуєтеся видами.  На екскурсії Ви побачите Будайську фортецю, Рибацький бастіон, собор Матяша, пам’ятник св. Іштвану, чумний стовп, будівлю колишнього міністерства Фінансів, Кармелітський монастир, палац графів Шандор – зараз резиденція президента Угорщини, королівський палац, звідки відкривається фантастична панорама на Пешт, найбільшу європейську річку – Дунай, ланцюговий міст імені Сечені, парламент. 

Вільний час.
Запрошуємо на Різдвяний ярмарок !!!
Солодкий запах угорської випічки і глінтвейну, гарячі сосиски, намети з виробами і дрібничками, неспішна прогулянка…
Цілий місяць над наметами Різдвяного ярмарку на площі Вьорьошмарті в самому серці Будапешта лине святковий дух. Тут ви знайдете унікальні різдвяні подарунки : від в’язаного вовняного одягу і дерев’яних іграшок до творів мистецтва і дивовижних доробок .
Спробуйте традиційні ласощі, наприклад кюртеш – калач з глінтвейном. Насолоджуйтеся смаком сосисок, свіжого хліба і солоних огірків. Подивіться народні танці та музичні вистави. Побродіть площею з друзями, вбираючи святкову і радісну атмосферу. Веселого Різдва!

 

Збір групи 19:00. Заїзд в TESCO ( по бажанню ).
Виїзд до Ужгороду. Щасливі повертаємось додому!

 

В вартість включено:
• проїзд;
• оглядова екскурсія з професійним гідом;
• супровід керівника групи.
• медичне страхування;
• комплімент від Liberty Travel.

В вартість не входить:
• візова підтримка;
• особисті витрати.

 

ВАЖЛИВО! У разі введення карантинних обмежень, а також при виявленні в туриста позитивного результату на Covid-19, кошти сплачені туристом ТА “Liberty Travel” будуть поверненні у повному обсязі!