logo

СЛОВЕНІЯ – АЛЬПІЙСЬКІ ТЕРМАЛИ

Словенія – альпійські термали
Чарівна Словенія гостинно запрошує!
Маршрут: Львів – Ужгород – Любляна – Блед
Дата турів: 07 травня та 11 червня
Вартість: 95€ + обов’язкова екскурсія озеро Блед – 35€.  Значна частина з прибутку буде перераховано ЗСУ
Все буде Україна 💙💛

 

 

 

Проведи свої вихідні оригінально: запрошуємо тебе в найкращий термальний курорт Словенії “Terme Olimia” – сучасний і стильний велнес-центр дивовижної архітектури і цілющої сили води в саунах, басейнах, СПА-салонах і водних атракціонах! Нас чекає гордість і візитівка країни – озеро Блед із середньовічним замком на скелі та дзвоном бажань на казковому острові посередині озера, а також мальовничі перлини природи Словенії – ущелина Вінтгар, долина Триглавських озер з льодовиковим озером Бохінь і легендарний водоспад Савіца. Чарівна Словенія гостинно запрошує!

 

ПРОГРАМА ТУРУ

День 1
06:30 – збір групи м Львів. пл Двірцева. Головний залізничний вокзал
07:00 – виїзд зі Львова. Перетин українcько-угорського кордону.

Нічний переїзд.

 

День 2
Прибуття в Terme Olimia.
Відпочинок в термальних купальнях Terme Olimia
Запрошуємо Вас на грандіозний відпочинок в термальних купальнях посеред Юлійських Альп. Варітсть відпочинку на один день в курорті Terme Olimia: Termalija Relax – дорослий 16€, дитина до 14р. – 12€; Termalija Relax + Sauna World – дорослий 25€, учні/студенти – 23€.

Рекомендуємо:

Оглядова екскурсія Любляною 12є
Прибуття у місто драконів – Любляну – столицю і візитівку Словенії. Великою кількістю пам’яток і дбайливим ставленням до культурної спадщини місто завдячує своєму народові, адже навіть в епоху нового тисячоліття Любляна не втратила своєї чарівності! Жителі словенської столиці вірять, що їхнє місто було засноване на місці, де Ясон переміг чудовисько, яке з часом стало драконом і тепер є символом Любляни. Вілли, замки, палаци, міські площі з вигадливими фонтанами на них, собори і музеї, мости через річку Любляницю і безліч зелених зон, крамниці, кав’ярні та ресторани – Любляна знає, як приймати гостей! Тривалість екскурсії – орієнтовно 1,5 год.

Вільний час.

Збір групи. Переїзд готель на території Словенії. Ночівля

 

День 3
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час.

Озеро Блед 35€ дор.  – обов’язкова екскурсія.
Пропонуємо незабутню мандрівку у світ відпочинку та спокою – подорож до невеличкого альпійського містечка Блед із кришталево чистим озером та старовинним замком. Неймовірно красиве влітку, із теплою до +24 С водою насиченого кольору бірюзи, озеро оточене синіми горами, за які час до часу зачіпаються хмарки. Взимку вода замерзає, і від інею, що густо вкриває дерева, все навколо здається нереальним, іграшковим. Можеш обійти озеро стежиною навколо, щоб побачити цю красу з усіх ракурсів, можеш човником доплисти до маленького острівця посеред озера з храмом і дзвінницею. Кажуть, якщо подзвонити там у дзвін і загадати бажання – воно обов’язково здійсниться! Можеш піднятися до замку Бледський Град із неймовірним краєвидом на озеро та долину, який надовго зачарує твій погляд. Тривалість екскурсії – орієнтовно 2 год.

Відпочинок на озері.

Факультативно в Бледі пропонуємо:

Серце Словенії – долина Триглавських озер, – оз. Бохинь і легендарний водоспад Савица -25€ дор./20€ діти до 12 р.
Серце Словенії – долина Триглавських озер – це красиві ландшафти, кришталево чисте повітря, різноманітність тваринного і рослинного світу, альпійське озеро Бохінь та легендарний водоспад Савіца. Основною особливістю цього регіону є те, що він входить до складу національного Триглавського парку, названого на честь гори Триглав – найвищої вершини Словенії. Озеро Бохінь – льодовикового походження, розташоване на висоті 525 м над рівнем моря і з трьох боків оточене Юлійськими Альпами, – це найбільше озеро Словенії, що притягує туристів з усього світу своєю незайманою природою, поєднаною з високим рівнем сервісу, та чистою джерельною водою, у якій хочеться як не поплавати в теплу пору, то хоча б ноги замочити. А водоспад Савіца, що стрімко злітає з висоти 51 м у вузькій ущелині поміж крутих скель, точно вартий твого неймовірного захоплення! Тривалість екскурсії – орієнтовно 2,5 год.

Ущелина Вінтґар- 23€ дор./18€ діти до 12 р.
Пропонуємо трансфер до ущелини Вінтґар, щоб вповні насолодитися красою природи Словенії, – природне диво серед недоторканного лісу і високих скель, де нестримна сила чистої бірюзової води створила лабіринт на 1,5 км, який проходиш на одному диханні.Чудовою винагородою за подоланий шлях дерев’яними помостами над нестримною течією буде розкішний водоспад Шум. Приємний запах хвойного лісу, навислі над прірвою скелі, що на фото створюють ефект кадрів із фільму-фантастики, містичний монотонний шум води і водограю – все це супроводжує почуття умиротворення, радості і близькості до природи, до недоторканого світу краси. Тривалість екскурсії – орієнтовно 2 год.

Вечірній збір групи. Нічний переїзд у Львів.

 

День 4
Прибуття до Львова орієнтовно 21:00

 

 
ВАРТІСТЬ ТУРУ
Вартість туру
95 €
Екскурсія озеро Блед 35 €
Разом з доплатами 130€

 

Оплата здійснюється в гривнях по курсу туроператора!

 

У вартість туру входить:
– проїзд автобусом єврокласу.
– проживання в готелі категорії 2-3 *
– харчування – сніданки в готелях
– екскурсії за програмою
– супровід керівника групи
– страхування

У вартість не входить:
– рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
– особисті витрати
– курортний збір в готелях – від 1 до 3 € (оплата на місці)
– при груповому бронюванні – обов’язкова факультативна екскурсія + факультатив за своїм вибором.

 

Додаткові послуги за бажанням Вартість в євро
Місце від 1 до 12 12€
Одномісний номер
28€
Доплата за страхівку дор 66-80р. 6€
Додаткове місце в автобусі 80€
Антиген-тест COVID-19 13€