logo

Сиро – Винний тур Закарпаттям – Україна

Сиро-Винний тур Закарпаттям – Україна
Маршрут: Мукачево – Берегово – Виноградів – Нижнє Селище-Ботар – Мукачево
• 2 дні / 1 ніч в готелі із сніданком
Вартість: 2250 грн дорослі, 1950 грн діти (3 екскурсії та 3 дегустації-екскурсії в ціні)

 

 

 

Закарпаття – найкраще місце , щоб:
– Спробувати вино , виготовлене за віковими традиціями;
– Скуштувати угорську, словацьку, румунську кухню;
– Продегустувати та придбати еко-продукти.
Пропонуємо скуштувати Закарпаття на смак!

 

ПРОГРАМА ТУРУ

ДЕНЬ 1
10:00 – Зустріч туристів у Мукачеві.
Відвідування Мукачівського замку «Паланок» , заснованого приблизно в IX столітті – пам’ятки історії та архітектури XIV – XVIII ст.  найцікавіших пам’яток Закарпаття. Цей визначний воєнно-архітектурний пам’ятник середньовіччя був збудований для охорони і контролю торгових і військових шляхів. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ-Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами. Спорудив замок руський князь Федір Корятович і перетворив його у свою резиденцію. Замкові стіни пам’ятають свою захисницю Ілону Зріні, що проявила дива мужності та героїзму при обороні замку.
Крім потужного замку в Мукачеві є ще багато цікавого: каплиця св. Мартина (XIV ст.), жіночий Миколаївський монастир на Чернечій горі (XVIIІ ст.), палац Ракоці (1663р.) та прекрасна зелена ратуша (1903р.).

Екскурсія в Сент-Міклош – замок любові (XV століття). Цікава екскурсія по старовинному замку, в якому зародилася велика любов. Посеред старовинного містечка Сент-Міклош розташований похмурий середньовічний замок барона Перені (XIV ст.), з цікавим інтер’єром, потаємним ходом та спальнею мужньої Ілони Зріні, в якій вона зустрічалася з графом Імре Текелі, через це його ще називають «Замок кохання». Врятував споруду художник Йосиф Бартош, який взяв її концесію.

14:00 Відвідування термальних джерел “Косино” (Вхідні квитки: загальний – 450 грн, діти зростом до 150 см – безкоштовно, оренда шафки – 50 грн).
На Вас чекає купання в унікальних відкритих термальних басейнах (із собою мати купальні костюми). Вода потрапляє сюди із свердловини глибиною 1100 м. Подібні термальні джерела є тільки в Новій Зеландії, на Сахаліні, Ісландії. Температура її тримається приблизно на одному рівні – 39 градусів. Причому «підігрів» відбувається природним чином. Тут можна плавати під відкритим небом навіть у мороз. В аквапарку є можливість пообідати смачними стравами угорської кухні.

Або:

Термальний басейн “Жайворонок” у Берегові (2 години): загальний, студенти – 200 грн., пенсіонери за віком – 150 грн., діти від 120 до 150 см. – 100 грн., діти до 120 см. – безкоштовно, оренда шафки – 20 грн.;

17:30 Переїзд в с. Бене. На нас чекає цікава екскурсія в сімейний погреб із дегустацією вина та закусками (6 видів вина та 6 видів закусок – 110 грн дорослі, 30 грн діти). Винороби Бене щорічно отримують перші місця на винних фестивалях Закарпаття. Отож і Вас запрошуємо насолодитись незабутнім смаком цих вин і придбати їх тут для своїх рідних та знайомих.

19:00 Переїзд у Виноградів.
Поселення в готель (20-21:00). Нічліг.

ДЕНЬ 2
07-08:00 – Виселення з номерів. Сніданок.
08:30 – збір та виїзд групи.
Відвідування Буйволиної ферми «Карпатський Буйвіл» у м. Виноградів – найбільшої в Україні ферми буйволів, де ви дізнаєтеся про буйволів все, їх історію, що вони їдять, скільки молока дають, як живуть, що люблять, в чому користь їх продуктів і звичайно ж для екології регіону. Для Карпат це традиційні тварина, вони тут живуть 1500 років. А також тут можна скуштувати і купити різні сорти
буйволячого та овечого сиру, масло, згущене буйволине молоко.
Переїзд у Нижнє Селище.

10:00- Равликова ферма . Ікра равликів- гастрономічна фішка останніх років у Закарпатті. На вас чекає екскурсія-дегустація (8 равликів 4-х видів – під двома соусами, копчені та мариновані равлики, равликова ікра (сезонно), келих вина), під час якої нам розкажуть про равликів та особливості їх розведення. Цікаво буде як дорослим , так і дітям. Цікавий смак, досвід, місце. Також
на фермі можна придбати копчених та маринованих равликів, ікру, косметику на основі равликового слизу.

11:00- Селиська Сироварня – перша українська реміснича сироварня. Під час екскурсії ви зможете ознайомитись із основами роботи сироварні та продегустувати сири власного виробництва від селиських сироварів ( дегустація трьох сортів сиру з вином: дорослі – 50 грн., школярі – 30 грн.).

12:30- Екскурсія з гідом по Виноградову. Ми познайомимося з історією цього міста, а також побачимо найвідоміші пам’ятки історії . одна з них- замок Канків. Хоча наразі від нього залишилися лише руїни, але історія про нього захоплююча, яку ви неодмінно почуєте, побачите палац барона Перені, побудований в XVI-XVIII ст., та прогуляєтеся чудовим парком біля нього.

14:30- Виїзд до с. Ботар, нас чекають дивовижними тварини – кучеряві свині угорської породи мангалиця. Порода була виведена шляхом селекції. Красиві тварини можуть бути білого, чорного, червоного і змішаного забарвлення. Найбільш поширені білі. Ціняться мангалиці своїм смачним дієтичним м’ясом, яке практично не містить холестерину. Тут же пасуться і красиві корови сірого забарвлення, мають величезні загострені роги. Цікаві вони не тільки зовнішнім виглядом, але і тим, що не дають молока.
Також ми відвідаємо унікальний та єдиний в Україні музей леквару (угорське повидло).  Закарпаття леквар – це традиційна страва. Рецепт тримають у таємниці та передають з покоління в покоління. Його варять у величезному казані від 8 до 24 годин, без цукру, поки маса не загусне. Кожен член сім’ї залучений у процес, всі по черзі мішають його дерев’яною ложкою. Музей леквару налічує десятки видів повидла та джемів з різноманітних ягід та фруктів. Слива, чорниця, терен, бузина – все смачне, натуральне, вирощене на власному господарстві, не містить консервантів та ароматизаторів. Тут, на фермі, працює дегустаційний зал , де можна продегустувати 6 видів леквару та ковбаси з м’яса мангалиць , соки та палінку власного виробництва, а також придбати продукцію.
17:00 Виїзд додому.

 

У вартість туру входить:
• проїзд
• проживання
• сніданок
• зазначені оглядові екскурсії з гідом – Замок «Паланок», Сент-Міклош , Виноградів
• екскурсії із дегустаціями: Буйволина ферма, Равликова Ферма, Ботар.
• супровід керівника групи
• медичне страхування

Додатково оплачується:
• купання в термальних басейнах Косино – 450 грн / особа / 3 год/ шафа для одягу в Косино, діти до 150см – безкоштовно; Або: термальний басейн “Жайворонок” у Берегові (2 години): загальний, студенти – 200 грн., пенсіонери за віком – 150 грн., діти від 120 до 150 см. – 100 грн., діти до 120 см. – безкоштовно, оренда шафки –
20 грн.;
• вхідні квитки в замки і музеї – 20-50 грн / ос.
• дегустація вин в Берегово – 110 грн дорослі, 30 грн діти
• дегустація-екскурсія на Селиській Сироварні –  дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний – 50 грн., школярі – 30 грн.