logo

ВЕНЕЦІАНСЬКИЙ КАРНАВАЛ

ВЕНЕЦІАНСЬКИЙ КАРНАВАЛ
На вас очікує цілий день на знаменитому Венеціанському Карнавалі !!!
Маршрут: Львів – Мукачево – Ужгород – Будапешт – Венеція – Новента-ді-П’яве – Верона – о. Гарда
Дата туру: 13.02.2023 ( 4 дні )
Стандартна вартість: 165Є
PROMO ЦІНА – 139Є – кількісць місць обмежена!

 

 

 

НА ВАС ОЧІКУЄ!
цілий день на знаменитому Венеціанському Карнавалі !!!

У вартість туру вже включено 3 міста:
Будапешт, Венеція та Трієст!

+ можливість шопінгу в знаменитому італійському аутлеті
+ можливість відвідати унікальне місце, яке називають “Білим лебедем Адріатики”

 

ПРОГРАМА ТУРУ

День 1
Ранковий збір групи.

Виїзд на україно-угорський кордон. Переїзд до Будапешту.
На Вас очікує ознайомча автобусна екскурсія «Скарби Будапешту». Ви поринете у справжню казку – найбільша площа Європи, проспект, який називають «угорським Champs-Élysées», побачите набережну Дунаю, яка занесена до Світової спадщини ЮНЕСКО: Парламент, панорама Королівського Палацу, Рибацького Бастіону.
Фото-пауза на одній з найкрасивіших площ Європи.
Запрошуємо бажаючих на романтичну прогулянку на кораблику по Дунаю “Вогні нічного Будапешту” (25 €). Перед Вами відкриється Будапешт, якого Ви ще не бачили… Ви поринете у справжню казку ілюмінації, побачите набережну столиці, яка занесена до Світової спадщини ЮНЕСКО: Парламент, панорама Королівського Палацу, Рибацький Бастіон, набережна Корзо та найдорожчі готелі міста у вечірніх вогнях. І саме з бокалом шампанського у Вас буде можливість загадати найпотаємніші бажання, які неодмінно збудуться!
Збір групи. Нічний переїзд до Італії.

 

День 2
Ранкове прибуття до Італії.
Тут і розпочнеться найрозкішніше у світі дійство, фантастична гігантська феєрія – Венеціанський карнавал!

ВЕНЕЦІЯ! КАРНАВАЛ 2023!
(проїзд громадським транспортом, пливемо корабликом 11 € в одну сторону).

Перше знайомство з Венецією – Королевою Адріатики, чарівним містом каналів і палаців…
Немає сенсу описувати загальними фразами це місто куди ми відправляємось, побудоване на 118 островах, з’єднане 400 мостами: єдине що варто додати – все, що ви чули про Венецію — правда! І канали замість вулиць у старому місті, і старовинні будівлі, які пронизані дивовижною історією, і гондольєри — все це правда!
Вільний час.

Рекомендуємо:
– Для тих, хто хоче глибше поринути в це місто – екскурсія – «Всі таємниці Венеції» (20 €). Повністю побудована на воді людьми, що насмілились кинути виклик морській стихії, Венеція не схожа ні на одне із міст. Неважливо, скільки раз Ви бачили її в кіно чи рекламі, реальна Венеція виявиться більш казковою та сюрреалістичною, чим Ви могли собі уявити до цього. Неповторна суміш візантійського, готичного та ренесансного стилів з розкішними палаццо та романтичними каналами. Кожен з Вас відкриє своє неповторне місто, свою Венецію…
Знайомство розпочнеться із центральної площі – Сан Марко, на якій розташований палац Дожів, де жили правителі Венеції та собор Святого Марка, в якому зберігаються мощі євангеліста Марка. Далі гід проведе вас вузенькими вуличками, мостами, площами та каналами до найбільшого та найкрасивішого моста Венеції – Ріальто, що перекинутий через Гранд канал. За мостом знаходиться знаменитий сувенірний ринок.
– Прогулянку на гондолі (25€), яка запам’ятається Тобі на все життя. Чорний видовжений човен і все навколо як легенда, як витвір мистецтва, відблиски будівель наповнять тебе романтикою неповторної Венеції.

Збір групи.
Повернення на материк.
Поселення в готель.
Ночівля.

 

День 3
Сніданок. Виселення з готелю.
Подарунок для любителів шопінгу.
Переїзд до аутлету McArthur Glen. Італія – всесвітній центр моди та шопінгу і особливо увагу слід приділяти аутлетам- величезним торговим центрам. Ми відвідаємо один з п’яти найбільших аутлетів у країні. На Вас чекатиме понад 150 брендових магазинів із солодкими знижками, починаючи від 30% і закінчуючи аж до 70%. Час на шопінг!

Збір групи.
Переїзд до Трієсту.

Ознайомча екскурсія містом. Трієст – дуже незвичайне італійське місто, має цікаву історію, довгий час знаходилося не під юриздикцією Італії і саме це робить його таким незвичайним. Саме тут сходяться слов’янський та латинський світи і це поєднання дарує приємні та незабутні враження від міста.
Для бажаючих поїздка до “БІЛОГО ЛЕБЕДЯ АДРІАТИКИ” – казкової резиденції династії Габсбургів – Замок Мірамаре (15 €).

Castello di Miramare знаходиться в надзвичайно красивому і спокійному місці на березі затоки Адріатичного моря, в оточенні красивого парку зі звивистими доріжками, альтанками та ставками, а також фонтанів, скульптур і музею. Замок Мірамаре і його парк побудовані за наказом австрійського ерцгерцога Фердинанда Максиміліана з роду Габсбургів. Зараз Замок Мірамаре відмінний приклад розкішної аристократичної резиденції, яка зберегла свою первісну обстановку.

Вільний час.

Збір групи. Нічний переїзд до Львова.

 

День 4
Ділимося враженнями, слухаємо музику, дивимося фільми…
Ми їдемо додому.
20.00 – орієнтовне прибуття до Львова

 

У вартість туру включено:
– проїзд по маршруту автобусом євро-класу;
– проживання в готелі 3*;
– харчування ВВ – сніданки;
– ознайомчі екскурсії по програмі: Будапешт, Венеція, Трієст;
– супровід керівника групи;
– частування шампанським.

 

У вартість туру не включено:
– готельний збір 3.85 € ос;
– страховий поліс.

 

ДЛЯ БРОНЮВАННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЬ:

+38 (099) 669 34 83 Сільвія ( Виноградів )
+38 (050) 522 16 40‬‬ Аліна ( Ужгород )
liberty.travelling@gmail.com