logo

Вихідні в Трансільванії, Румунія (2 дні)

Вихідні в Трансільванії
Маршрут: Мукачево (Виноградів) – Турда- Клуж-Напока- Сігішоара (1 ніч)- Брашов – Бран – Виноградів(Мукачево).
У вартості туру – вечірня екскурсія по Сігішоарі – батьківщині Графа Дракули, замку „Графа Дракули”, „Румунскому Зальцбургу” – місту Брашов, Клуж-Напоці! !!
Дата туру: очікується. Днів: 2 (1 ніч в готелі!!!)
Вартість 125 євро

 

 

Програма туру

День 1. Сігішоара
Виїзд з України.
Переїзд в Турду.

Соляна шахта Турда ( вх. квиток 9 євро/дорослі, 6 євро/діти). Соляна шахта в Турді займає 1-е місце серед найкрасивіших місць в світі, які знаходяться під землею, випереджаючи Печеру кристалів в Мексиці і церкви Сан-Клементе і Санта Марія в Римі. В даний час соляна шахта є музеєм гірничої справи, а також має парк розваг з баскетбольними кільцями, міні-гольфом, каруселями та підземнихм озером по якому можна кататися на човні.

Переїзд та екскурсія по культурній столиці Трансільванії – місту Клуж-Напока. Подвійна назва міста відображає його багату історію, підтверджує вік і відбитки декількох послідовних культур і цивілізацій . “Напока”; називалось давнє датське, а потім римське місто, вперше згадане в 108 році н.е. В XI столітті угорцями місто було назване Коложвар, звідки поступово виникла спрощена і руминізована форма Клуж.

Переїзд на Батьківщину графа Дракули – у Сігішоару…

Екскурсія “Перлина Трансільванії” – місто Сігішоара. (входить у вартість туру)
В долині річки Тирнава Маре збереглося одне з середньовічних міст Європи, Сігішоара. Тут народився Влад Дракула, майбутній військовий губернатор Трансільванії і воєвода Валахії. Вулички цього старовинного міста – фортеці практично не змінилися з часів дитинства нашого героя. У будинку, де народився Дракула, сьогодні відкритий ресторан, де бажаючі можуть скуштувати дракулівську кухню. Символом міста є вежа з годинником, в стінах якої відкрито музей історії Сігішоари, а з балкона вежі відкривається чудова панорама на місто та навколишні краєвиди. Тут є на що подивитися поціновувачам старовини і любителям легенд.
Поселення в готелі 3*. Вечеря в готелі (15 євро).

 

День 2. Брашов – Бран
Сніданок. Переїзд в Брашов.

Екскурсія «Румунський Зальцбург» – місто Брашов (входить у вартість туру). Це одне з найкрасивіших середньовічних міст Румунії. Його шарм, підсилений гармонійним поєднанням готики, ренесансу та романського стилів, зачаровує і дарує чудові спогади про місце, в якому зупинився час.
Переїзд в Бран.

Замок «Графа Дракули» (входить у вартість + вх. квиток)
У величезній долині, на схилі могутньої скелі височить неприступний і зловісний замок «Графа Дракули». Серпантини сходів, лабіринти підземних ходів, дивовижна колекція зброї і мисливських трофеїв… Страшна казка про графа Дракулу була відзнята саме тут… Але іноді хочеться вірити в казку, навіть коли вона дуже страшна… По-перше, з нами буде гід, а по-друге, всім відомо, що всі казки просто зобов’язані закінчитися красиво! Оточують замок дуже милі сувенірні крамнички, де можна придбати подарунки. Всіх бажаючих запрошує «Кімната страху» – моторошне і захоплююче видовище…

Виїзд в Сінаю. Екскурсія літньою резиденцією королівської сім’ї Румунії. Нас чекає відвідування одного із найбільш неповторних музеїв Європи – замку «Пелеш» (вх. квиток), шедевру архітектури і мистецтва. Тут можна побачити, як кристали Мурано ніжно виблискують у витончених люстрах, як німецькі вітражі плавно переходять у стіни з іспанської шкіри, як фарфор і слонова кістка найтоншої роботи створюють розмаїття стилів і підкреслюють багатство смаку …
Виїзд. Нічний переїзд в Україну.

 

 

У вартість входить:
– проїзд комфортабельним автобусом;
– проживання в готелі зі сніданком;
– екскурсії: вечірня екскурсія по Сігішоарі – батьківщині Графа Дракули, замку „Графа Дракули”, „Румунскому Зальцбургу” – місту Брашов, Клуж-Напоці;
– супровід керівника;
– медичне страхування.

У вартість не входить:
– вхідні квитки;
– особисті витрати.