logo

Захоплююче тріо: Будапешт + Відень + Прага

Захоплююче тріо: Будапешт + Відень + Прага
МАРШРУТ: Львів – Будапешт – Відень – Прага – Львів
У вартості туру вже три столиці:
• Будапешт
• Відень
• Прага

 

 

ПРОГРАМА ТУРУ

День 1
21.00 – збір на ж/д вокзалі м. Львів.
21.30 – виїзд групи.
Нічний транзит до Угорщини.

День 2
Запрошуємо на автобусну оглядову екскурсію «Магічний Будапешт». Ви закохаєтеся в нього з першого погляду. Старовинна Будда і елегантний Пешт злилися в неперевершений архітектурний комплекс. Їх розділяє лише величний Дунай. На будайській стороні Ви побачите Рибацький бастіон, собор св.Матяша та знаменитий Королівський палац. Тут відкривається незабутня панорама на набережну Дунаю, яка занесена в світову спадщину ЮНЕСКО. «Покладіть» Парламент на долоню і супер-фото у Вашій кишені.

Вільний час.

Можливість відвідати:
• знамениті купальні графа Сечені;
• один з найстаріших зоопарків Європи;
• музей мистецтвта багато ін. місць.

20.00 – запрошуємо Вас на вечірню екскурсію «У світлі тисячі вогнів» (9€/7€). Ви поринете у справжню казку, що потопає у вогнях величні мости, проспект, який називають «угорським ChampsÉlysées», набережна Корзо … прогуляєтеся по пішохідній вуличці Ваці. А фіналом стане – гора Гелларт перед Вами відкриється Будапешт, якого вище не бачили…. Зовсім інший, у нічних вогнях, мости, набережна Дунаю з гори Геллерт. Тільки з висоти можна відчути як місто дихає, живе та процвітає + спільний фотосеи на найвищій точці Будапешту + солодкі подаруночки кожному !

Поселення в готель. Ночівля.

 

День 3
Сніданок. Виселення з готелю.

Виїзд на територію Австрії. Прибуття в столицю – Відень.

Автобусна оглядова екскурсія центральною частиною міста «Скарби імператорів». Ви познайомитеся з найбільшими пам’ятками історії та архітектури різних епох і стилів. Гості побачать ансамбль Площі Марії Терезії, розкішні будівлі Віденської Опери, Парламенту та Ратуші, будівлі-близнюки Художнього та Історичного музеїв, пам’ятники Моцарту, колишні імператорські виїзні двори, імператорський двір Хофбург.

Вільний час.

Рекомендуємо Вам факультативні екскурсії:

• «Відень – столиця Габсбургів» (15 €/12€) – пішохідна екскурсія по старій частині Відня. Хофбург – зимова резиденція Габсбургів, фешенебельна вулиця Грабен, символ Відня – собор святого Стефана.
• «Літня резиденція імператорів – Шонбрунн» (7€) – відвідання палацового комплексу Шонбрунн – літня резиденція династії Габсбургів, подібно до Петергофа і Версаля, це – ансамбль, що об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Шонбрунн — це справжня імперія біля Прекрасного джерела, вже більше 300 років гордість і одна із головних екскурсійних перлин австрійської столиці.
Прибуття до Праги.

Ночівля.

День 4
Сніданок. Виселення з готелю.

Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію «Місто тисячі шпилів» Прага – романтична, казкова, приваблива, граціозна, якою її означали навіть прості смертні, не кажучи вже про епітети геніїв десятків поетів,музикантів, митців душею і тілом. Ви відвідаєте знаменитий Карловий міст і серце Праги – Старомеська площа.

Далі запрошуємо Вас на екскурсію «Прага – королівське місто». (15€/10 €)

Ви побуваєте в резиденції пражських королів та імператорів – Пражському граді. Перед Вами відкриється:Кафедральний собор Св.Віта, старий королівський палац, що являє собою великий комплекс з декількох архітектурних слоїв, базиліка та монастир св.Іржі, палацовий комплекс Бельведер.

Вільний час.

17:00 – для всіх бажаючих прогулянка та вечеря на теплоході по річці Влтава (30 €/20€). Шведський стіл, хороша музика, панорами набережної Праги, цікаві розповіді, чи це не найкраще закінчення знайомства з Прагою?

Транзит на територію України.

День 5
Транзит по території Польщі
14.00 – орієнтовне прибуття до м.Львів.

Вартість туру:

При групі : Вартість туру з особи
20 – 29 ос. 119 €
30 – 39 ос. 109 €
40 – 45 ос. 99 €

*Увага! Додатково оплачується 150 грн./ос. – організаторський збір.

У вартість туру включено:
– проїзд автобусом євро-класу;
– проживання в готелі;
– харчування: сніданки;
– супровід керівника групи;
– фотосесії на пам’ять;
– солодкі подаруночки для кожного.

У вартість туру не включено:
– готельний збір 3.85 €/ос./доба