logo

Зимова казка – Синевир

Зимова казка – Синевир
Ця перлина Міжгір’я відкриє вам захоплюючий світ природи карпатських гір. Ви побуваєте на високогірному озері Синевир, яке визнано одним із семи чудес України! І не тільки 🙂
Маршрут: Ужгород – Мукачево – Виноградів – Синевир 
Дата туру: 19 грудня
Вартість: 799 грн

 

 

ПРОГРАМА ТУРУ

07:00 – збір та виїзд – готель Закарпаття, Ужгород
Є можливість приєднатись до групи у м.Мукачево та м.Виноградів.

По дорозі нас очікують дивовижні панорамні краєвиди з Воловецького перевалу. Зупинка для фото 🙂

Відвідування реабілітаційного центру бурого ведмедя ( вхідний квиток у вартості туру ).
На території Національного природного парку “Синевир” розташований Реабілітаційний центр бурого ведмедя площею 12 га. У зв’язку із діяльністю людини, цей найбільший хижак України опинився на межі винищення та потребує особливого ставлення. Центр створений з метою реабілітації особин бурого ведмедя, які зазнали жорстокого поводження в неволі та потерпілих від стихійного лиха, для відтворення їх популяції у природньому середовищі існування.

Прибуття на озеро. Вільний час
Озеро Синевир – справжня гордість Карпат ( вхідний квиток у вартості туру).
Озеро розташоване на висоті 989 м над рівнем моря та знаходиться в одному з найбільш мальовничих куточків Закарпаття, де високі гори змінюються глибокими ущелинами, бурхливими річками, кришталевими струмками та галасливими водоспадами. Це справжня капля моря серед гір, яку місцеві мешканці називають «Морське око», це куточок незайманої природи.

Відвідування еко-парку «Долина вовків» ( вхідний квиток оплачується окремо).
Рік тому у селі Синевирська Поляна, що на відстані 1-2 км від Центру реабілітації ведмедів, з’явився еко-парк «Долина вовків». За рік свого існування «Долина вовків» розширила не тільки свою територію, але і кількість видів своїх мешканців. Тепер можна спостерігати за повсякденним життям оленів, поні, грайливого віслюка, тендітних косуль та навіть побачити зовсім поруч із собою тигра чи лева. Господарем території вважає себе віслюк. Він залюбки фотографується з відвідувачами, а іноді може й нахабно лізти в камеру.

Відвідування підйомників ( вхідний квиток оплачується окремо).

 

Збір та виїзд додому 🙂

 

У вартості:
– проїзд
– вхідний квиток на озеро Синевир
– вхід до реабілітаційного центру бурих ведмедів
– медичне страхування
– супровід керівника

 

Додатково оплачується:
– вхідний квиток до еко – парку Долина вовків та підйомник.

 

ВАЖЛИВО! У разі введення карантинних обмежень, а також при виявленні в туриста позитивного результату на Covid-19, кошти сплачені туристом ТА “Liberty Travel” будуть поверненні у повному обсязі!